Nabór CV trenerów i instruktorów Tenisa
Polski Związek Tenisowy zatrudni wykwalifikowanych instruktorów i trenerów tenisa.
System Stopni i Licencji Szkoleniowców Polskiego Związku Tenisowego 2015
Zarząd PZT przyjął zarekomendowany przez Dział Sportowy, opisany w załączniku System Stopni i Licencji Szkoleniowców - uwzględniający wytyczne Unii Europejskiej, Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz prace nad tzw. Sektorową Ramą Kwalifikacji w Sporcie.
Ważne - licencje trenerskie w TPO
Od dnia 01 stycznia 2014, wnioski o licencje trenerskie i wnioski o przedłużenie licencji wraz z opłatą prosimy składać poprzez system Tenis Polski Online (TPO) dostępny pod adresm: http://portal.pzt.pl
Tennis Xpress -manual
Graj w tenisa już po 6 tygodniowym kursie!
Somatyczne, kondycyjne i koordynacyjne uwarunkowania sprawności specjalnej tenisistów na etapie treningu ukierunkowanego
Nowość na rynku wydawniczym!!

KOMUNIKATY

Komunikat dot. nowego Systemu Szkolenia Trenerów Polskiego Związku Tenisowego

Uprzejmie informujemy, że trwają prace nad wdrożeniem nowego Systemu Szkolenia Trenerów Polskiego Związku Tenisowego. W przyszłym miesiącu należy spodziewać się zakończenia pierwszego etapu tych prac i stosownego komunikatu - dotyczącego m.in. zasad uznawania szkoleń prowadzonych przez podmioty zewnętrzne - na stronie internetowej Związku.

Ponadto w chwili obecnej honorowane są przez PZT wyłącznie szkolenia prowadzone przez instytucje edukacyjne o uznanej renomie, dysponujące doświadczoną kadrą wykładowców. Należą do nich: AWF Warszawa, AWF Poznań, AWFiS Gdańsk, AWF Wrocław, AWF Kraków, AWF Katowice, WSTS Warszawa.

Kodeks etyczny trenera

Partnerzy