Zarejestruj się!
Trening zintegrowany - prezentacja do pobrania
Wykład prezentowany przez Piotra Unierzyskiego na konferencji ITF w Sofii (współautorami są Mieczysław Bogusławski, Anna Głowacka i Dominik Bernatowicz).
Rafał Chrzanowski i Piotr Unierzyski na Światowej Konferencji ITF Coaching w Sofii
Piotr Unierzyski miał wykład (którego współautorami są Mieczysław Bogusławski, Anna Głowacka i Dominik Bernatowicz) na temat treningu zintegrowanego.
Nowy System Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Trenerów
Chcemy sprawić, by nasi zawodnicy, niezależnie od wieku i poziomu sportowego, mieli możliwość pracy z doskonałymi, ciągle doskonalącymi swoje umiejętności szkoleniowcami.

SYSTEM LICENCJI

System licencji - doskonalenie zawodowe
ukryj


Od momentu wprowadzania nowego Systemu stopniowo modyfikowany będzie System licencjonowania trenerów, w tym system punktowy, który uwzględni nowe programy szkolenia i specjalności zawodowe. Za ostateczne opracowanie i wprowadzenie jego w życie odpowiada Dyrektor ds. Kształcenia Trenerów/Metodyk PZT oraz Komisja ds. Kształcenia i Doskonalenia Trenerów PZT.

Charakterystyka poziomów doświadczenia szkoleniowego za pomocą systemu licencji PZT

Licencja podstawowa

Przyznawana automatycznie po uzyskaniu wykształcenia

Licencja Eksperta

 

Szkoleniowiec o znacznym doświadczeniu, 5-6 lat – ok. 5000 godzin pracy szkoleniowej, aktywny zarówno w zakresie doskonalenia zawodowego (minimum 5 form), jak i wymiany doświadczeń z innymi szkoleniowcami; doświadczony, stale pracujący nad swoim warsztatem.

 

Licencja Mistrza

 

Szkoleniowiec, który posiada bardzo bogate doświadczenie, 10 lat – ok. 10000 godzin pracy szkoleniowej i znaczne osiągnięcia. Dla wielu osób „z branży” stanowi niekwestionowany autorytet, mistrz w swojej specjalności, wykładowca i wzór do naśladowania, wybitny fachowiec. Ma na swoim koncie liczne (minimum 10) formy doskonalenia zawodowego oraz prowadzi systematyczną wymianę doświadczeń z innymi szkoleniowcami.

 


KUP LICENCJĘ
LOGO