AKTUALNOŚCI

Nowe kursy ATT i PZT

Akademia Trenerów Tenisa oraz Polski Związek Tenisowy serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej serii kursów instruktorskich oraz trenerskich.

Ich programy odpowiadają najwyższym standardom światowym i spełniają wymogi Recognition ITF. Kadra prowadząca kursy, na czele której stoi Metodyk PZT i ekspert ITF - dr Piotr Unierzyski, została zaakceptowana zarówno przez Komisję ds. Kształcenia i Doskonalenia Trenerów, jak i ITF. Jej ogromne doświadczenie gwarantuje, że uczestnicy nauczą się stosować najnowsze i najskuteczniejsze metody treningowe. Opisy kursów są dostępne na stronie PZT oraz ATT.

Posiadając licencję PZT, trenerzy dołączą do elitarnego grona wykwalifikowanych szkoleniowców, będą mieli otwartą drogę do podjęcia legalnej pracy w klubach zrzeszonych w PZT, wsparcia Związku oraz dalszego rozwoju zawodowego (patrz http://trenerzy.pzt.pl/). Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Licencjonowania Klubów tylko licencjonowani szkoleniowcy mogą prowadzić zajęcia w klubach posiadających licencję klubową PZT, a dzięki uzyskanemu Recognition ITF charakter nabytych uprawnień ma zasięg międzynarodowy.

Każdy absolwent kursu ATT będzie miał możliwość korzystania z szeregu przywilejów, np. kontaktów trenerskich oraz zniżek w różnych imprezach tenisowych.

Swoim słuchaczom zapewniamy zadowolenie z kursu bądź zwrot czesnego ;).

Kursy rozpoczną się w następujących lokalizacjach oraz terminach:

Kursy Instruktorskie:
W Warszawie od 13 września
W Bytomiu/Krakowie od 29 listopada

Kursy Trenerskie:
W Warszawie od 13 września
W Sopocie od 20 września (Trener szkolenia Podstawowego oraz Trenera Szkolenia Wyczynowego)
W Bytomiu i Wrocławiu od 27 września

Czesne wynosi:
Instruktorski 2050 zł,
Trenerski TSP 3600 zł,
Trenerski Szkolenia Wyczynowego (dla posiadających już licencję TSP) 1950 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisani uczestnicy kursów są zaproszeni do udziału w Warsztatach z Rubenem Neyens’em (7-8 września - WKT Mera Warszawa) na preferencyjnych warunkach.

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza dostępnego na stronie www.akademiatt.pl (zakładka FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY).
Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym kontakt@akademiatt.pl oraz na FB i stronie ATT.

LOGO