Zapraszamy na kursy instruktora tenisa
Akademia Trenerów Tenisa i Polski Związek Tenisowy z przyjemnością informują
o kolejnych kursach instruktorskich oraz trenerskich jakie rozpoczynają się jeszcze w czerwcu br. Szczegółowe informacje pod numerem +48 501 508 256. Zapraszamy!
Nabór CV trenerów i instruktorów Tenisa
Polski Związek Tenisowy zatrudni wykwalifikowanych instruktorów i trenerów tenisa.
System Stopni i Licencji Szkoleniowców Polskiego Związku Tenisowego 2015
Zarząd PZT przyjął zarekomendowany przez Dział Sportowy, opisany w załączniku System Stopni i Licencji Szkoleniowców - uwzględniający wytyczne Unii Europejskiej, Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz prace nad tzw. Sektorową Ramą Kwalifikacji w Sporcie.
Ważne - licencje trenerskie w TPO
Od dnia 01 stycznia 2014, wnioski o licencje trenerskie i wnioski o przedłużenie licencji wraz z opłatą prosimy składać poprzez system Tenis Polski Online (TPO) dostępny pod adresm: http://portal.pzt.pl

Lista trenerów

Imię: Nazwisko: Miasto:
Login: Województwo: Klasa trenerska:
Lp.LoginNazwiskoImięKlasa trenerskaMiastoWojewództwo
1ADA1633006AdamczykPiotrInstruktorWodzisławświętokrzyskie
2ADA1402441AdamkiewiczJarosławTrener II klasyToruńkujawsko-pomorskie
3AND1427283AndrzejewskaMieczysławaTrener klasy mistrzowskiej
4AND1404943AndrzejewskiWojciechTrener klasy mistrzowskiejMilanówekmazowieckie
5ANT1532748AntoniakWaldemarInstruktorGrodzisk Mazowieckimazowieckie
6ANT1428377AntosDawidTrener II klasyKrakówmałopolskie
7APP1408602AppelMariuszTrener II klasyWarszawadolnośląskie
8ARC1403253ArcimowiczŁukaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
9AST1402188AstapczykAndrzejInstruktorKoszalinzachodniopomorskie
10BAB1405665BabickaAgnieszkaTrener II klasyWałbrzychdolnośląskie
11BAG1403482BagrowskiŁukaszInstruktorInowrocławkujawsko-pomorskie
12BAN1532581BanasikWojciechInstruktorPoznanwielkopolskie
13BAN1407658Bandurowska-LipiecPatrycjaTrener II klasyKędzierzyn-Koźleopolskie
14BAR1633770BartoszekAmadeuszTrener II klasyPolkowicedolnośląskie
15BAK1407853BąkowskiWojciechInstruktorWarszawamazowieckie
16BED1427230BednarczykDagmaraTrener II klasyWarszawamazowieckie
17BIA1633132BiałaszczykBartłomiejTrener II klasySopot
18BIE1408064BieniekMarcinInstruktorTarnogródmazowieckie
19BIE1403406BieniekMarekInstruktorTarnogródlubelskie
20BLI1403622BlidaJarosławTrener II klasyGłogówlubuskie
21BLA1408608BłażewiczDominikInstruktorRadommazowieckie
22BOG1402957BogusGrzegorzTrener II klasyZabrześląskie
23BOJ1429160BojarskiPawełTrener I klasyWarszawamazowieckie
24BOR1403425BorowiakMaciejTrener II klasySzamotuływielkopolskie
25BOR1418704BorowskiTomaszTrener II klasyLegnicadolnośląskie
26BRA1408230BranieckiPrzemysławInstruktorKrakówmałopolskie
27BRA1401214BranieckiTomaszInstruktorKrakówmałopolskie
28BUJ1405973BujdoIgorTrener II klasyZabrześląskie
29BUL1407694BułatBartoszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
30BUL1407311BułatSebastianTrener II klasyWrocławdolnośląskie
31BUN1633440BundaSzymonInstruktorBarlinekzachodniopomorskie
32CEC1403171CecułaWaldemarTrener II klasyKrosnopodkarpackie
33CER1401705CerbińskiWojciechInstruktorZielona Góralubuskie
34CHA1406136CharpantidisAleksanderInstruktorWrocławdolnośląskie
35CHM1401397ChmielewskaKatarzynaTrener II klasyRadommazowieckie
36CHR1406780ChrzanowskaAgnieszkaTrener II klasyOlsztynwarmińsko-mazurskie
37CHR1403752ChrzanowskiRafałInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
38CIC1424401CichyTomaszInstruktorRuda Śląskaśląskie
39CZE1635113CzebotarBarbaraTrener II klasykłodzkodolnośląskie
40CZY1404846CzyżAndrzejTrener II klasySzczecinzachodniopomorskie
41DEG1633772DegórskiJakubTrener II klasyRedapomorskie
42DOB1735728DobijaSzymonTrener II klasyChrzanówmałopolskie
43DOM1529753DomańskiMichałTrener II klasyWarszawamazowieckie
44DOM1402980DomaszewiczWitold AndrzejTrener I klasyLegionowomazowieckie
45DOT1407798DotaUrszulaTrener II klasyPoznańwielkopolskie
46DUB1403256Dubiel-JajkoEdytaTrener II klasySanokpodkarpackie
47DUD1530719DudekJarosławInstruktorWarszawamazowieckie
48DUR1736219DurskaJoannaTrener II klasydębogórawielkopolskie
49DUR1401030DurskiJacekTrener II klasyPobiedziskawielkopolskie
50DUR1428111DurzyńskaAleksandraTrener II klasyŁomżapodlaskie
51DWO1428951DworaczekGrzegorzTrener II klasyBytomśląskie
52DZI1405939DzideczekWitoldTrener II klasyOpoleopolskie
53FIG1633480FigasMateuszInstruktorKoronowokujawsko-pomorskie
54FIL1403616FilipiakMichałTrener II klasyKrosnowielkopolskie
55FIN1429071FinkeMarcinInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
56GAR1402335GarczyńskiGrzegorzInstruktorPoznańwielkopolskie
57GAW1413653GawlakWojciechTrener II klasyKomornikiwielkopolskie
58GAS1407586GąsiorekHubertTrener II klasyPoznańwielkopolskie
59GAS1403826GąsiorekJacekInstruktorSwarzędzwielkopolskie
60GIN1401595GinterMirosławTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
61GLA1633946GLAPIAKPRZEMYSŁAWInstruktorBARLINEKzachodniopomorskie
62GLA1401573GładyszakRobertTrener II klasyPoznańwielkopolskie
63GLA1403073GładyśRadosławTrener II klasyKielceświętokrzyskie
64GLO1406311GłowackiPiotrInstruktorTorunkujawsko-pomorskie
65GLO1403377GłowackiPrzemysław Trener II klasyBielsko-Białaśląskie
66GOR1405366GorczycaPiotrTrener II klasyŻarylubuskie
67GOR1401720GoruńAdrianTrener II klasyLublinlubelskie
68GOR1418242GóraTomaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
69GOR1407478GórnyMarekTrener II klasyToruń kujawsko-pomorskie
70GRA1404389GrabdaMirosławInstruktorPabianiceWZT Łódź
71GRA1412653GrabińskiAdamTrener II klasyWarszawamazowieckie
72GRA1402907GraczykSławomirTrener II klasyŻyrardówmazowieckie
73GRO1401693GrollPiotrInstruktorWarszawamazowieckie
74GRY1405999GrygorukTomaszTrener II klasyBydgoszczkujawsko-pomorskie
75GRZ1426965GrzesłoAndrzejInstruktorKrakówmałopolskie
76GUZ1401981GuzińskiAdamInstruktorWarszawamazowieckie
77HAD1735655HadamczykBłażejInstruktorChorzówśląskie
78HEL1407480HelbikRafałTrener II klasyZielona Góralubuskie
79HER1634647HERRERO TAMBOCARLOSInstruktorWARSZAWAmazowieckie
80HRY1403857HrycyszynMaciejTrener II klasyWrocławdolnośląskie
81IDZ1404579IdzikowskiPawełTrener II klasySierakówwielkopolskie
82DAN1634712IgnatowiczDanielInstruktorZielona Góralubuskie
83ISZ1407715IszczekPiotrTrener II klasySieradzłódzkie
84JAB1406432JabłońskiMarekInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
85JAC1402699JachczykJakubInstruktorRzeszówpodkarpackie
86JAC1633474JachećWiesławTrener II klasyRacibórzśląskie
87JAC1633488JackowskaKarolinaTrener II klasyZamośćlubelskie
88JAG1427280JagiełłoMarinaTrener klasy mistrzowskiej
89JAK1402836JakubczakTomaszTrener I klasyWarszawamazowieckie
90JAK1404248JakubiakPrzemysławInstruktorŚwidniklubelskie
91JAS1404754JasińskiGrzegorzInstruktorŁęczycaWZT Łódź
92JAS1633424JaskułaLeszekInstruktorKatowiceśląskie
93JEZ1402727JezierskiMikołajInstruktorKrosnopodkarpackie
94JEZ1426666JezierskiTomaszInstruktorKrosno
95JEZ1529461JeżGrzegorzInstruktorNowy Sączmałopolskie
96JEZ1402131JeżakDamianTrener I klasyLubindolnośląskie
97JED1408059JędruszczakMikołajInstruktorKatowicekujawsko-pomorskie
98KAC1427311KACPRZYKKRZYSZTOFTrener I klasyGdyniapomorskie
99KAL1736037KaletaKamil InstruktorBystrzyca Kłodzkadolnośląskie
100KAL1403273KalinowskiPawełTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
101KAN1426607KaniaMaciejTrener II klasyNowy Kawęczynłódzkie
102KAP1402296KapustkaKatarzynaInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
103KAP1409189Kapustka - ChełekHannaInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
104KAR1633163KarczewskiMarcinInstruktorIławawarmińsko-mazurskie
105KAS1406923KasprzakAleksandraTrener II klasyKołobrzegzachodniopomorskie
106KLA1407885KlamczyńskaSoniaInstruktorLeśniakowiznamazowieckie
107KMI1405215KmitaJakubInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
108KOL1404402KolarczykMichałTrener II klasySopotpomorskie
109KOL1407742KolbuszKonradTrener II klasyRzeszówpodkarpackie
110KON1633344KoniecznyJacekInstruktorGdyniapomorskie
111KOR1632871KordasiewiczJanInstruktorWarszawamazowieckie
112KOR1408505KornasHenrykTrener I klasyGdańskpomorskie
113KOS1406572KosińskiRobertTrener I klasySzczawno Zdrójdolnośląskie
114KOW1405713KowalMarcinInstruktorPuławylubelskie
115KOW1405983Kowalska-ArteniukIwonaTrener II klasyMiędzyrzeczlubuskie
116KOZ1406207KozicaMariusz Trener II klasyPiotrków Trybunalskimazowieckie
117KOZ1407807KozicaWiesławInstruktorPiotrków Tryb.WZT Łódź
118KRA1403841Krajowski-KukielJarosławTrener I klasyOżarów Mazowieckimazowieckie
119KRO1532446KropiwnickiPiotrInstruktorWarszawamazowieckie
120KRO1404659KrólakAdamTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
121KRZ1408174KrześniakMarcinTrener I klasyKozienicemazowieckie
122KSI1408087KsięskiWiesławTrener II klasyŚwidniklubelskie
123KUB1634550KUBKAJACEKTrener II klasyZIELONA GÓRAlubuskie
124KUB1401833KuboszekŁukaszInstruktorBytomśląskie
125KUC1402553KuchDominikInstruktorKoszalinzachodniopomorskie
126KUC1416572KucharczykJerzy Trener II klasyPolkowicedolnośląskie
127KUC1406634KuczyńskiJacekTrener I klasyZłotoryjadolnośląskie
128KUL1407150KulawinekGrzegorzTrener II klasyKaliszwielkopolskie
129KUL1403592KulhawikAndrzejTrener II klasyGłogówlubuskie
130KUL1633020KulhawikMaciejTrener II klasyGłogówdolnośląskie
131KUR1427224KurzaczMartaTrener I klasyGdyniapomorskie
132KWA1529551KwaśniewskiPiotrTrener II klasyPuszczykowowielkopolskie
133LAJ1406361LajdamikŁukasz InstruktorRybnikśląskie
134LEL1408211LelonekGrzegorzInstruktorKielceświętokrzyskie
135LEL1404645LelonekMagdalenaTrener II klasyKielceświętokrzyskie
136LEN1407256LencPiotrTrener I klasyToruńkujawsko-pomorskie
137LEW1402696LewandowskiMarcinInstruktorSopotpomorskie
138LEW1427279LewandowskiMieczyslawTrener klasy mistrzowskiej
139LEW1403132LewandowskiPawełTrener II klasyZduńska Wolałódzkie
140LEW1406052LewandowskiPiotrInstruktorNiemczkujawsko-pomorskie
141LEW1405474LewickiFilipInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
142LEW1404111LewińskiJanuszInstruktorJelenia Góradolnośląskie
143LIG1420503LigockiŁukaszTrener II klasyOstrowiec Świętokrzyskiświętokrzyskie
144LUB1404380LubańskiZbigniewInstruktorPoznańwielkopolskie
145LOC1407768ŁochunkoMariuszTrener II klasyZabrześląskie
146LOJ1529895ŁojkoMaciejTrener II klasyOlsztynwarmińsko-mazurskie
147LUG1530168ŁugowskiTomaszTrener I klasyBIAŁA PODLASKAlubelskie
148MAC1634760MaciejewskaJoannaInstruktorGrodzisk Mazowieckimazowieckie
149MAC1401357MaciochaBarbaraTrener II klasySzczecinzachodniopomorskie
150MAC1408303MaczugaPiotrInstruktorŚciegnydolnośląskie
151MAD1412684MadejczykMateuszTrener II klasyKraśniklubelskie
152MAJ1406157MajewskaAnnaTrener II klasyWarszawamazowieckie
153MAL1408390MałkiewiczMariuszInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
154MAR1404761MarkowskiŁukaszTrener II klasyGryfinozachodniopomorskie
155MAR1402338MaruszakZbigniewInstruktorBełchatówłódzkie
156MAR1407194MarzecMateuszInstruktorŁęcznalubelskie
157MAT1532367MatuszewskiPrzemysławInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
158MAT1404905MatuszewskiTomaszInstruktorKaliszwielkopolskie
159MAT1736421MatyfiMichałInstruktorDębicapodkarpackie
160MAZ1419044MazurkiewiczMarekTrener II klasySłupskpomorskie
161MIE1427281MierzwińskiAndrzejTrener klasy mistrzowskiej
162MIE1412627MietkiewiczMaciejInstruktorKielceświętokrzyskie
163MIN1406661MincbergAdamTrener II klasyWarszawamazowieckie
164MOS1529555MoszkowiczMikołajInstruktorLiszkimałopolskie
165MOT1404766MotylewskiPawełTrener I klasyWarszawamazowieckie
166MOZ1426661MożdżeńRafałInstruktorTrzebownisko
167MRO1405052MrozekMarekInstruktorbielsko białaśląskie
168MRO1736070MrozowskaManuelaTrener II klasySmolecdolnośląskie
169MRO1408476MrozowskiTomaszTrener II klasySmolecwielkopolskie
170NIE1532462NiedbałoSylwiaTrener II klasyTychyśląskie
171NIE1406507NiemiecAnnaInstruktorWarszawamazowieckie
172NIE1401495NiemiecMichałInstruktorWarszawamazowieckie
173NYC1405316NyczJarosławTrener II klasyOświęcimmałopolskie
174OCH1405028OchrymowiczArturInstruktorWałczzachodniopomorskie
175OLS1407090OlszaBarbaraTrener klasy mistrzowskiejKatowiceśląskie
176OLS1413243OlszaWojciechTrener I klasykatowiceśląskie
177ORC1632808OrcholskaAlinaInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
178OWS1633771OwsiakWojciechInstruktorGorzów Wielkopolskilubuskie
179OZD1405963OzdobaMariuszTrener I klasyGdyniapomorskie
180PAG1735864PagorMarcinInstruktorPoznanwielkopolskie
181PAJ1401292PajorJanTrener I klasyTarnówmałopolskie
182PAL1402899PaluchRafałTrener II klasyWrocławdolnośląskie
183PAN1401202PanfilAleksanderTrener II klasyUstrońśląskie
184PAP1632848PaprockiAdamInstruktorWarszawamazowieckie
185PAS1403325PasyniukRomanTrener II klasyOlsztynwarmińsko-mazurskie
186PAS1409203PaszkowiakMarcinTrener II klasyGliwiceśląskie
187PER1408219PeraRobertTrener I klasyPoznańwielkopolskie
188PIE1633095PiękośWojciechInstruktorPiekary Śląskieśląskie
189PIK1407041PikulskiWłodzimierzTrener I klasyStalowa Wolapodkarpackie
190PIS1735584PiszczkiewiczNataliaInstruktorPodłężemałopolskie
191PLO1405618PłotkowiakJerzyTrener II klasyPoznańwielkopolskie
192PRY1428423PryzmontMarcinInstruktorWarszawamazowieckie
193PRZ1634325PrzyborskiIreneuszInstruktorKruszyn Krajeńskikujawsko-pomorskie
194RED1634655RedaMichałTrener II klasyGdanskpomorskie
195REJ1407253Rejniak-RomerMagdalenaInstruktorWarszawamazowieckie
196REW1406790RewuckiDanielTrener I klasyGrębocinkujawsko-pomorskie
197REB1403545RębaczRomualdInstruktorZduńska Wolałódzkie
198RED1429125RędzikowskiRobertInstruktorKrotoszynwielkopolskie
199REK1408429RękośJakubTrener I klasyPoznańwielkopolskie
200ROK1633862RokoszMarcinTrener II klasyWrocławdolnośląskie
201ROM1530646RomanowskiTomaszTrener II klasyŁódźłódzkie
202ROZ1425690RożekDariuszInstruktorKrakówmałopolskie
203RUT1635208RutkowskiAndrzej InstruktorWęgrówmazowieckie
204RYB1735770RybczyńskiMarcinInstruktorPruszkówmazowieckie
205SAK1405407SakowiczBogdanTrener klasy mistrzowskiejKrakówmałopolskie
206SCH1634334SchefkeTomaszTrener I klasyKowanówkowielkopolskie
207SEK1402358SękMateuszInstruktorZielona Góralubuskie
208SID1405231SidorLechInstruktorŁomiankimazowieckie
209SIK1735767SikorskiAndrzejTrener I klasyWarszawamazowieckie
210SIW1409202SiwiecMagdalenaInstruktorChęcinyświętokrzyskie
211SKO1426682SkorupskiDominikInstruktorPoznańwielkopolskie
212SKR1412596SkrobiszAgnieszkaTrener II klasyGorzów Wlkp.lubuskie
213SKR1408124SkrzypczakAgataTrener II klasyOpalenicawielkopolskie
214SKR1402487SkrzypczyńskaRenataTrener II klasyZielona Góralubuskie
215SKR1426937SkrzypczyńskiMirosławTrener II klasyZielona Góralubuskie
216SLO1401306SłodyczkaŁukaszInstruktorWrocławdolnośląskie
217SLO1402820SłotwińskiPiotrTrener II klasyTychyśląskie
218SOB1635106SobczakAdrianTrener II klasyBytomśląskie
219SOB1632992SobkoPiotrTrener II klasySMOLECdolnośląskie
220SOB1402860SobolNorbertTrener II klasyRadommazowieckie
221SOB1426659SobolewSiergiejTrener II klasySzczecin
222SOP1632904SopataZbigniew InstruktorPodłężemałopolskie
223STA1406753StańczykStanisław AdamInstruktorŁęcznalubelskie
224STE1401316StefaniakPiotrInstruktorZielona Góralubuskie
225STE1428126StępczyńskiMarcinTrener II klasyPruszkówmazowieckie
226STR1403051StryjskiRyszardInstruktorInowrocławkujawsko-pomorskie
227SUR1401660SurowiecPiotrInstruktorTarnówmałopolskie
228SYR1735690SyrewiczPawełTrener II klasyWysokadolnośląskie
229SZC1404347SzczęsnyMarcinTrener I klasyMarkimazowieckie
230SZC1401868SzczypkaPiotrTrener II klasyBielsko-Białaśląskie
231SZE1532487szewczakpawełTrener II klasytomaszkowowarmińsko-mazurskie
232SZP1402787SzpakMichajłoTrener II klasyGrodzisk Wielkopolskiwielkopolskie
233SZU1530337SzulcDorotaTrener II klasyŁódźłódzkie
234SZY1407346SzymanikRadosławTrener I klasyGdańskpomorskie
235SWI1405698ŚwistŁukaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
236TEU1404253TeurerRafałInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
237TOK1403709TokarKrzysztofTrener II klasyZielona Góralubuskie
238TOL1405006TołstykoTomaszInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
239TOM1403729TomaszewskiSebastianTrener I klasyŻyrardówmazowieckie
240TOW1421741TowarekKamilTrener II klasyGdyniapomorskie
241TUL1532705TulimowskaMartynaInstruktorBolesławicepomorskie
242TUL1532706TulimowskiŁukaszTrener II klasyBolesławicepomorskie
243TUL1635450TułowieckiAndrzejInstruktorOSTRÓW MAZOWIECKAmazowieckie
244UMB1408090UmbrasPawełInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
245URB1402294UrbanekTomaszTrener I klasyWarszawamazowieckie
246URB1402838UrbańskiIgnacyTrener I klasyZabrześląskie
247WAL1401409WaldzińskiTomaszTrener I klasyŁomżapodlaskie
248WAL1405748WalkówMichałTrener II klasyWrocławwielkopolskie
249WAS1404989WasiakBogusławInstruktorŁódźłódzkie
250WAS1407565WasowskiJerzyTrener II klasyWarszawamazowieckie
251WES1402872WesołowskiJarosławInstruktorWarszawamazowieckie
252WEY1406778WeymannMikołajTrener I klasyPoznańwielkopolskie
253WED1407078WędrochaRomanInstruktorSiemianowice Śl.śląskie
254WIE1736412WieczorekMateuszInstruktorSkierniewicełódzkie
255WIE1403726WieteskaKrzysztofInstruktorTomaszów Mazowieckiłódzkie
256WIL1402382WilczyńskiJacekInstruktorPłockmazowieckie
257WIL1426686WilniewczycPiotrTrener II klasyGdask
258WIS1406738WiśniewskiSzymonTrener II klasyRumiapomorskie
259WOJ1407452WojtalaArkadiuszInstruktorDobryszycełódzkie
260WOJ1632803WojtasikKonradInstruktorKrakówmałopolskie
261WOL1403246WołąsewiczJarosławTrener II klasyPoznańwielkopolskie
262WOZ1405714WoźniakMaciejTrener II klasyŁódźłódzkie
263WOJ1427383WójtowiczIgorInstruktorKrakówmałopolskie
264WYK1635536WykrzykowskiPawełTrener II klasySopotpomorskie
265WYS1406066Wyszyńska-NiemiecHannaInstruktorWarszawamazowieckie
266ZAB1405984ZabrockiTomaszInstruktorŁódźWZT Łódź
267ZAD1632903ZadarkoEmilianTrener I klasySanokpodkarpackie
268ZAO1418557ZaorskiMariuszTrener II klasyTrąbki Małepomorskie
269ZAR1428373ZarębskiMaciejTrener II klasywarszawamazowieckie
270ZAS1427282ZasackiMaciejTrener klasy mistrzowskiej
271ZAW1402852ZawalCezaryTrener I klasyWarszawamazowieckie
272ZAW1405104ZawiślakArturTrener II klasyZamośćlubelskie
273ZIE1402930ZielińskiJarosławTrener I klasySopotpomorskie
274ZIE1408136ZielińskiJerzyTrener klasy mistrzowskiejPęcice Małemazowieckie
275ZMU1405205ŻmudaWojciechTrener II klasyRuda Śląskaśląskie
276ZUK1405929ŻukArturInstruktorNowy Dwór Mazowieckimazowieckie
277ZUR1401540ŻurawieckiPiotrInstruktorŁódźWZT Łódź
Partnerzy