Nabór CV trenerów i instruktorów Tenisa
Polski Związek Tenisowy zatrudni wykwalifikowanych instruktorów i trenerów tenisa.
Zapraszamy na kursy instruktora tenisa
System Stopni i Licencji Szkoleniowców Polskiego Związku Tenisowego 2015
Zarząd PZT przyjął zarekomendowany przez Dział Sportowy, opisany w załączniku System Stopni i Licencji Szkoleniowców - uwzględniający wytyczne Unii Europejskiej, Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) oraz prace nad tzw. Sektorową Ramą Kwalifikacji w Sporcie.
Ważne - licencje trenerskie w TPO
Od dnia 01 stycznia 2014, wnioski o licencje trenerskie i wnioski o przedłużenie licencji wraz z opłatą prosimy składać poprzez system Tenis Polski Online (TPO) dostępny pod adresm: http://portal.pzt.pl
Tennis Xpress -manual
Graj w tenisa już po 6 tygodniowym kursie!

Lista trenerów

Imię: Nazwisko: Miasto:
Login: Województwo: Klasa trenerska:
Lp.LoginNazwiskoImięKlasa trenerskaMiastoWojewództwo
1ADA1633006AdamczykPiotrInstruktorWodzisławświętokrzyskie
2ADA1402441AdamkiewiczJarosławTrener II klasyToruńkujawsko-pomorskie
3AND1427283AndrzejewskaMieczysławaTrener klasy mistrzowskiej
4AND1404943AndrzejewskiWojciechTrener klasy mistrzowskiejMilanówekmazowieckie
5ANT1532748AntoniakWaldemarInstruktorGrodzisk Mazowieckimazowieckie
6ANT1428377AntosDawidTrener II klasyKrakówmałopolskie
7ARC1403253ArcimowiczŁukaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
8AST1402188AstapczykAndrzejInstruktorKoszalinzachodniopomorskie
9BAG1403482BagrowskiŁukaszInstruktorInowrocławkujawsko-pomorskie
10BAN1532581BanasikWojciechInstruktorPoznanwielkopolskie
11BAN1407658Bandurowska-LipiecPatrycjaTrener II klasyKędzierzyn-Koźleopolskie
12BAR1633770BartoszekAmadeuszTrener II klasyPolkowicedolnośląskie
13BED1427230BednarczykDagmaraTrener II klasyWarszawamazowieckie
14BIA1633132BiałaszczykBartłomiejTrener II klasySopot
15BIE1408064BieniekMarcinInstruktorTarnogródmazowieckie
16BIE1403406BieniekMarekInstruktorTarnogródlubelskie
17BLI1403622BlidaJarosławTrener II klasyGłogówlubuskie
18BLA1408608BłażewiczDominikInstruktorRadommazowieckie
19BOG1402957BogusGrzegorzTrener II klasyZabrześląskie
20BOJ1429160BojarskiPawełTrener I klasyWarszawamazowieckie
21BOR1403425BorowiakMaciejTrener II klasySzamotuływielkopolskie
22BOR1418704BorowskiTomaszTrener II klasyLegnicadolnośląskie
23BRA1408230BranieckiPrzemysławInstruktorKrakówmałopolskie
24BRA1401214BranieckiTomaszInstruktorKrakówmałopolskie
25BUL1407694BułatBartoszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
26BUL1407311BułatSebastianTrener II klasyWrocławdolnośląskie
27BUN1633440BundaSzymonInstruktorBarlinekzachodniopomorskie
28CEC1403171CecułaWaldemarTrener II klasyKrosnopodkarpackie
29CER1401705CerbińskiWojciechInstruktorZielona Góralubuskie
30CHA1406136CharpantidisAleksanderInstruktorWrocławdolnośląskie
31CHM1401397ChmielewskaKatarzynaTrener II klasyRadommazowieckie
32CHR1406780ChrzanowskaAgnieszkaTrener II klasyOlsztynwarmińsko-mazurskie
33CHR1403752ChrzanowskiRafałInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
34CZE1635113CzebotarBarbaraTrener II klasykłodzkodolnośląskie
35DEG1633772DegórskiJakubTrener II klasyRedapomorskie
36DOB1735728DobijaSzymonTrener II klasyChrzanówmałopolskie
37DOM1402980DomaszewiczWitold AndrzejTrener I klasyLegionowomazowieckie
38DOT1407798DotaUrszulaTrener II klasyPoznańwielkopolskie
39DUB1403256Dubiel-JajkoEdytaTrener II klasySanokpodkarpackie
40DUD1530719DudekJarosławInstruktorWarszawamazowieckie
41DUR1401030DurskiJacekTrener II klasyPobiedziskawielkopolskie
42DUR1428111DurzyńskaAleksandraTrener II klasyŁomżapodlaskie
43DWO1428951DworaczekGrzegorzTrener II klasyBytomśląskie
44DZI1405939DzideczekWitoldTrener II klasyOpoleopolskie
45FIG1633480FigasMateuszInstruktorKoronowokujawsko-pomorskie
46FIL1403616FilipiakMichałTrener II klasyKrosnowielkopolskie
47FIN1429071FinkeMarcinInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
48GAR1402335GarczyńskiGrzegorzInstruktorPoznańwielkopolskie
49GAW1413653GawlakWojciechTrener II klasyKomornikiwielkopolskie
50GAS1407586GąsiorekHubertTrener II klasyPoznańwielkopolskie
51GAS1403826GąsiorekJacekInstruktorSwarzędzwielkopolskie
52GIN1401595GinterMirosławTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
53GLA1633946GLAPIAKPRZEMYSŁAWInstruktorBARLINEKzachodniopomorskie
54GLA1401573GładyszakRobertTrener II klasyPoznańwielkopolskie
55GLA1403073GładyśRadosławTrener II klasyKielceświętokrzyskie
56GLO1406311GłowackiPiotrInstruktorTorunkujawsko-pomorskie
57GLO1403377GłowackiPrzemysław Trener II klasyBielsko-Białaśląskie
58GOR1405366GorczycaPiotrTrener II klasyŻarylubuskie
59GOR1401720GoruńAdrianTrener II klasyLublinlubelskie
60GOR1418242GóraTomaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
61GOR1407478GórnyMarekTrener II klasyToruń kujawsko-pomorskie
62GRA1404389GrabdaMirosławInstruktorPabianiceWZT Łódź
63GRA1412653GrabińskiAdamTrener II klasyWarszawamazowieckie
64GRA1402907GraczykSławomirTrener II klasyŻyrardówmazowieckie
65GRO1401693GrollPiotrInstruktorWarszawamazowieckie
66GRY1405999GrygorukTomaszTrener II klasyBydgoszczkujawsko-pomorskie
67GRZ1426965GrzesłoAndrzejInstruktorKrakówmałopolskie
68GUZ1401981GuzińskiAdamInstruktorWarszawamazowieckie
69HAD1735655HadamczykBłażejInstruktorChorzówśląskie
70HEL1407480HelbikRafałTrener II klasyZielona Góralubuskie
71HER1634647HERRERO TAMBOCARLOSInstruktorWARSZAWAmazowieckie
72HRY1403857HrycyszynMaciejTrener II klasyWrocławdolnośląskie
73IDZ1404579IdzikowskiPawełTrener II klasySierakówwielkopolskie
74ISZ1407715IszczekPiotrTrener II klasySieradzłódzkie
75JAB1406432JabłońskiMarekInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
76JAC1402699JachczykJakubInstruktorRzeszówpodkarpackie
77JAC1633474JachećWiesławTrener II klasyRacibórzśląskie
78JAC1633488JackowskaKarolinaTrener II klasyZamośćlubelskie
79JAG1427280JagiełłoMarinaTrener klasy mistrzowskiej
80JAK1402836JakubczakTomaszTrener I klasyWarszawamazowieckie
81JAK1404248JakubiakPrzemysławInstruktorŚwidniklubelskie
82JAS1404754JasińskiGrzegorzInstruktorŁęczycaWZT Łódź
83JAS1633424JaskułaLeszekInstruktorKatowiceśląskie
84JEZ1426666JezierskiTomaszInstruktorKrosno
85JEZ1402131JeżakDamianTrener I klasyLubindolnośląskie
86JED1408059JędruszczakMikołajInstruktorKatowicekujawsko-pomorskie
87KAC1427311KACPRZYKKRZYSZTOFTrener I klasyGdyniapomorskie
88KAL1403273KalinowskiPawełTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
89KAP1402296KapustkaKatarzynaInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
90KAP1409189Kapustka - ChełekHannaInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
91KAR1633163KarczewskiMarcinInstruktorIławawarmińsko-mazurskie
92KAS1406923KasprzakAleksandraTrener II klasyKołobrzegzachodniopomorskie
93KAZ1404242KazakinBenedyktTrener II klasyCzęstochowaśląskie
94KLA1407885KlamczyńskaSoniaInstruktorLeśniakowiznamazowieckie
95KMI1405215KmitaJakubInstruktorToruńkujawsko-pomorskie
96KOL1404402KolarczykMichałTrener II klasySopotpomorskie
97KOL1407742KolbuszKonradTrener II klasyRzeszówpodkarpackie
98KON1633344KoniecznyJacekInstruktorGdyniapomorskie
99KOR1632871KordasiewiczJanInstruktorWarszawamazowieckie
100KOR1408505KornasHenrykTrener I klasyGdańskpomorskie
101KOS1406572KosińskiRobertTrener I klasySzczawno Zdrójdolnośląskie
102KOW1405713KowalMarcinInstruktorPuławylubelskie
103KOW1405983Kowalska-ArteniukIwonaTrener II klasyMiędzyrzeczlubuskie
104KOZ1406207KozicaMariusz Trener II klasyPiotrków Trybunalskimazowieckie
105KOZ1407807KozicaWiesławInstruktorPiotrków Tryb.WZT Łódź
106KRA1403841Krajowski-KukielJarosławTrener I klasyOżarów Mazowieckimazowieckie
107KRO1532446KropiwnickiPiotrInstruktorWarszawamazowieckie
108KRO1404659KrólakAdamTrener klasy mistrzowskiejWarszawamazowieckie
109KRZ1408174KrześniakMarcinTrener I klasyKozienicemazowieckie
110KSI1408087KsięskiWiesławTrener II klasyŚwidniklubelskie
111KUB1634550KUBKAJACEKTrener II klasyZIELONA GÓRAlubuskie
112KUB1401833KuboszekŁukaszInstruktorBytomśląskie
113KUC1406634KuczyńskiJacekTrener I klasyZłotoryjadolnośląskie
114KUL1407150KulawinekGrzegorzTrener II klasyKaliszwielkopolskie
115KUL1403592KulhawikAndrzejTrener II klasyGłogówlubuskie
116KUL1633020KulhawikMaciejTrener II klasyGłogówdolnośląskie
117KUR1427224KurzaczMartaTrener I klasyGdyniapomorskie
118KWA1529551KwaśniewskiPiotrTrener II klasyPuszczykowowielkopolskie
119LAJ1406361LajdamikŁukasz InstruktorRybnikśląskie
120LEL1408211LelonekGrzegorzInstruktorKielceświętokrzyskie
121LEL1404645LelonekMagdalenaTrener II klasyKielceświętokrzyskie
122LEN1407256LencPiotrTrener I klasyToruńkujawsko-pomorskie
123LEW1402696LewandowskiMarcinInstruktorSopotpomorskie
124LEW1427279LewandowskiMieczyslawTrener klasy mistrzowskiej
125LEW1403132LewandowskiPawełTrener II klasyZduńska Wolałódzkie
126LEW1406052LewandowskiPiotrInstruktorNiemczkujawsko-pomorskie
127LEW1404111LewińskiJanuszInstruktorJelenia Góradolnośląskie
128LUB1404380LubańskiZbigniewInstruktorPoznańwielkopolskie
129LOC1407768ŁochunkoMariuszTrener II klasyZabrześląskie
130LUG1530168ŁugowskiTomaszTrener I klasyBIAŁA PODLASKAlubelskie
131MAC1634760MaciejewskaJoannaInstruktorGrodzisk Mazowieckimazowieckie
132MAC1401357MaciochaBarbaraTrener II klasySzczecinzachodniopomorskie
133MAC1408303MaczugaPiotrInstruktorŚciegnydolnośląskie
134MAD1412684MadejczykMateuszTrener II klasyKraśniklubelskie
135MAJ1406157MajewskaAnnaTrener II klasyWarszawamazowieckie
136MAL1408390MałkiewiczMariuszInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
137MAR1404761MarkowskiŁukaszTrener II klasyGryfinozachodniopomorskie
138MAR1402338MaruszakZbigniewInstruktorBełchatówłódzkie
139MAR1407194MarzecMateuszInstruktorŁęcznalubelskie
140MAT1532367MatuszewskiPrzemysławInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
141MAT1404905MatuszewskiTomaszInstruktorKaliszwielkopolskie
142MIE1427281MierzwińskiAndrzejTrener klasy mistrzowskiej
143MIE1412627MietkiewiczMaciejInstruktorKielceświętokrzyskie
144MIN1406661MincbergAdamTrener II klasyWarszawamazowieckie
145MOS1529555MoszkowiczMikołajInstruktorLiszkimałopolskie
146MOT1404766MotylewskiPawełTrener I klasyWarszawamazowieckie
147MOZ1426661MożdżeńRafałInstruktorTrzebownisko
148MRO1405052MrozekMarekInstruktorbielsko białaśląskie
149NIE1532462NiedbałoSylwiaTrener II klasyTychyśląskie
150NIE1406507NiemiecAnnaInstruktorWarszawamazowieckie
151NIE1401495NiemiecMichałInstruktorWarszawamazowieckie
152NYC1405316NyczJarosławTrener II klasyOświęcimmałopolskie
153OCH1405028OchrymowiczArturInstruktorWałczzachodniopomorskie
154OLS1407090OlszaBarbaraTrener klasy mistrzowskiejKatowiceśląskie
155OWS1633771OwsiakWojciechInstruktorGorzów Wielkopolskilubuskie
156OZD1405963OzdobaMariuszTrener I klasyGdyniapomorskie
157PAL1402899PaluchRafałTrener II klasyWrocławdolnośląskie
158PAN1401202PanfilAleksanderTrener II klasyUstrońśląskie
159PAP1632848PaprockiAdamInstruktorWarszawamazowieckie
160PAS1403325PasyniukRomanTrener II klasyOlsztynwarmińsko-mazurskie
161PAS1409203PaszkowiakMarcinTrener II klasyBytomśląskie
162PER1408219PeraRobertTrener I klasyPoznańwielkopolskie
163PIE1633095PiękośWojciechInstruktorPiekary Śląskieśląskie
164PIK1407041PikulskiWłodzimierzTrener I klasyStalowa Wolapodkarpackie
165PIS1735584PiszczkiewiczNataliaInstruktorPodłężemałopolskie
166PLO1405618PłotkowiakJerzyTrener II klasyPoznańwielkopolskie
167PRY1428423PryzmontMarcinInstruktorWarszawamazowieckie
168PRZ1634325PrzyborskiIreneuszInstruktorKruszyn Krajeńskikujawsko-pomorskie
169REJ1407253Rejniak-RomerMagdalenaInstruktorWarszawamazowieckie
170REW1406790RewuckiDanielTrener I klasyGrębocinkujawsko-pomorskie
171RED1429125RędzikowskiRobertInstruktorKrotoszynwielkopolskie
172ROK1633862RokoszMarcinTrener II klasyWrocławdolnośląskie
173ROM1530646RomanowskiTomaszTrener II klasyŁódźłódzkie
174ROZ1425690RożekDariuszInstruktorKrakówmałopolskie
175RUT1635208RutkowskiAndrzej InstruktorWęgrówmazowieckie
176RYB1735770RybczyńskiMarcinInstruktorPruszkówmazowieckie
177SAK1405407SakowiczBogdanTrener klasy mistrzowskiejKrakówmałopolskie
178SCH1634334SchefkeTomaszTrener I klasyKowanówkowielkopolskie
179SEK1402358SękMateuszInstruktorZielona Góralubuskie
180SID1405231SidorLechInstruktorŁomiankimazowieckie
181SIK1735767SikorskiAndrzejTrener I klasyWarszawamazowieckie
182SIW1409202SiwiecMagdalenaInstruktorChęcinyświętokrzyskie
183SKO1426682SkorupskiDominikInstruktorPoznańwielkopolskie
184SKR1412596SkrobiszAgnieszkaTrener II klasyGorzów Wlkp.lubuskie
185SKR1408124SkrzypczakAgataTrener II klasyOpalenicawielkopolskie
186SKR1402487SkrzypczyńskaRenataInstruktorZielona Góralubuskie
187SKR1426937SkrzypczyńskiMirosławTrener II klasyZielona Góralubuskie
188SLO1401306SłodyczkaŁukaszInstruktorWrocławdolnośląskie
189SLO1402820SłotwińskiPiotrTrener II klasyTychyśląskie
190SOB1635106SobczakAdrianTrener II klasyBytomśląskie
191SOB1632992SobkoPiotrTrener II klasySMOLECdolnośląskie
192SOB1402860SobolNorbertTrener II klasyRadommazowieckie
193SOB1426659SobolewSiergiejTrener II klasySzczecin
194SOP1632904SopataZbigniew InstruktorPodłężemałopolskie
195STA1406753StańczykStanisław AdamInstruktorŁęcznalubelskie
196STE1401316StefaniakPiotrInstruktorZielona Góralubuskie
197STE1428126StępczyńskiMarcinTrener II klasyPruszkówmazowieckie
198STR1403051StryjskiRyszardInstruktorInowrocławkujawsko-pomorskie
199SUR1401660SurowiecPiotrInstruktorTarnówmałopolskie
200SYR1735690SyrewiczPawełTrener II klasyWysokadolnośląskie
201SZC1404347SzczęsnyMarcinTrener I klasyMarkimazowieckie
202SZC1401868SzczypkaPiotrTrener II klasyBielsko-Białaśląskie
203SZE1532487szewczakpawełTrener II klasytomaszkowowarmińsko-mazurskie
204SZP1402787SzpakMichajłoTrener II klasyGrodzisk Wielkopolskiwielkopolskie
205SZU1530337SzulcDorotaTrener II klasyŁódźłódzkie
206SZY1407346SzymanikRadosławTrener I klasyGdańskpomorskie
207SWI1405698ŚwistŁukaszTrener II klasyWrocławdolnośląskie
208TEU1404253TeurerRafałInstruktorSzczecinzachodniopomorskie
209TOK1403709TokarKrzysztofTrener II klasyZielona Góralubuskie
210TOL1405006TołstykoTomaszInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
211TOM1403729TomaszewskiSebastianTrener I klasyŻyrardówmazowieckie
212TOW1421741TowarekKamilTrener II klasyGdyniapomorskie
213TUL1532705TulimowskaMartynaInstruktorBolesławicepomorskie
214TUL1532706TulimowskiŁukaszTrener II klasyBolesławicepomorskie
215TUL1635450TułowieckiAndrzejInstruktorOSTRÓW MAZOWIECKAmazowieckie
216UMB1408090UmbrasPawełInstruktorOlsztynwarmińsko-mazurskie
217URB1402294UrbanekTomaszTrener I klasyWarszawamazowieckie
218URB1402838UrbańskiIgnacyTrener I klasyZabrześląskie
219WAL1401409WaldzińskiTomaszTrener I klasyŁomżapodlaskie
220WAS1404989WasiakBogusławInstruktorŁódźłódzkie
221WAS1407565WasowskiJerzyTrener II klasyWarszawamazowieckie
222WEY1406778WeymannMikołajTrener I klasyPoznańwielkopolskie
223WED1407078WędrochaRomanInstruktorSiemianowice Śl.śląskie
224WIE1403726WieteskaKrzysztofInstruktorTomaszów Mazowieckiłódzkie
225WIL1402382WilczyńskiJacekInstruktorPłockmazowieckie
226WIL1426686WilniewczycPiotrTrener II klasyGdask
227WIS1406738WiśniewskiSzymonTrener II klasyRumiapomorskie
228WOJ1407452WojtalaArkadiuszInstruktorDobryszycełódzkie
229WOJ1632803WojtasikKonradInstruktorKrakówmałopolskie
230WOL1403246WołąsewiczJarosławTrener II klasyPoznańwielkopolskie
231WOZ1405714WoźniakMaciejTrener II klasyŁódźłódzkie
232WOJ1427383WójtowiczIgorInstruktorKrakówmałopolskie
233WYK1635536WykrzykowskiPawełTrener II klasySopotpomorskie
234WYS1406066Wyszyńska-NiemiecHannaInstruktorWarszawamazowieckie
235ZAD1632903ZadarkoEmilianTrener I klasySanokpodkarpackie
236ZAO1418557ZaorskiMariuszTrener II klasyTrąbki Małepomorskie
237ZAS1427282ZasackiMaciejTrener klasy mistrzowskiej
238ZAW1402852ZawalCezaryTrener I klasyWarszawamazowieckie
239ZAW1405104ZawiślakArturTrener II klasyZamośćlubelskie
240ZIE1402930ZielińskiJarosławTrener I klasySopotpomorskie
241ZIE1408136ZielińskiJerzyTrener klasy mistrzowskiejPęcice Małemazowieckie
242ZMU1405205ŻmudaWojciechTrener II klasyRuda Śląskaśląskie
243ZUK1405929ŻukArturInstruktorNowy Dwór Mazowieckimazowieckie
244ZUR1401540ŻurawieckiPiotrInstruktorŁódźWZT Łódź
Partnerzy