AKTUALNOŚCI

For-Tennis Conference 2023

 Polski Związek Tenisowy & For Tennis

zapraszają na

For Tennis Conference 2023

15 - 16 kwietnia 2023 r. Centrum Tenisowe Politechniki Krakowskiej.

Tematem konferencji będzie:

„Jak krok po kroku stworzyć przyszłego zawodowego tenisistę”

Gościem specjalnym konferencji będzie Wolfgang Thiem, trener i menadżer Dominica Thiema, wielokrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych, najwyżej notowany na miejscu 3 według rankingu ATP.

Jego metoda trenowania tenisistów skupia się na systematycznym i stopniowym doskonaleniu techniki, taktyki i mentalności, aby stworzyć zawodnika, który jest gotowy na długoterminowe osiąganie sukcesów.

Ponadto swoimi doświadczeniami podzielą się: 

Artur Gołaś – Wieloletni trener przygotowania siłowego w AZS AWF Katowice, współpracujący z 24 sekcjami, których zawodnicy zdobywali tytuły Mistrzostw Europy, Świata i Olimpijskie. Od 8 lat, trener przygotowania motorycznego w piłce nożnej na poziomie Ekstraklasy i 1 Ligi, a także trener przygotowania motorycznego i mentalnego zawodników sportów walki.

Hrvoje Zmajic – Hrvoje jest Międzynarodowym Konsultantem ds. Rozwoju Trenerów i Zawodników. Swoją pracę skupia na rozwoju utalentowanych juniorów oraz programach edukacji trenerów w mniej rozwiniętych krajach tenisowych. Był zaangażowany w rozwój kilku czołowych zawodników, takich jak Ostapenko i Dimitrov, jak również mniej znanych, takich jak Irina Shimanovich, Ricardas Berankis i Damir Dzumhur, oraz wielu innych, którzy grali w drużynach Pucharu Davisa i Pucharu Federacji.

Arthur Wenker – vel. Trener Życia człowiek, który niektórym wyskakuje z lodówki nieprzerwanie od dekady mówi o mediach społecznościowych jako najprostszym narzędziu do eksplodowania na rynku. Budowanie marki osobistej sportowca w mediach społecznościowych to kluczowy element dla sukcesu w dzisiejszym świecie sportu. Właściwe wykorzystanie narzędzi dostępnych w mediach społecznościowych może pomóc sportowcom w budowaniu swojej reputacji, pozyskiwaniu sponsorów, zwiększeniu zasięgu i w końcu osiągnięciu sukcesu na najwyższym poziomie.

 

Partnerzy konferencji:

BMW M-Cars - Wilson Polska - KLER - BlackIce Networks - Fame Sport Club - ArKademia Tenisa - Polski Związek Tenisowy - Relaksmisja Tennis Tours - Strefa Tenisa - Pixelmeal - Interaktywna agencja reklamy - Green Way Polska Akademia Trenerów i Instruktorów Sportu - Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki 

Dla wszystkich trenerów i instruktorów posiadających ważną licencję, przygotowaliśmy 

kod rabatowy: LicencjaPZT o wartości 50 zł*

UWAGA: uczestnictwo w konferencji daje możliwość przedłużenia licencji LTT na okres 2 lat (2024-2025).

Zapraszamy do udziału w konferencji również Rodziców dzieci, które już grają w tenisa i myślą o przyszłości zawodniczej swoich dzieci.

Bilety dostępne na stronie 

www.for-tennis.pl

Serdecznie zapraszamy!

LOGO